Ford Focus
1.6 TDCi ECOnetic Kombi, Trend
“A Ford Focus from 2014 with diesel-engine. Standard equipped”
Koppling tar högt upp, Oljeläckage
Signalhorn, ur funktion
Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp, Plastkåpa under bil skadad, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel smutsig fram och bak, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Varustepaketit: Trend
Aktiv parkeringshjälp
Parking aid that uses ultrasonic sensors where it measures the space between cars.
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7216251