Ford Focus
1.0 EcoBoost Kombi, Titanium
“A Ford Focus from 2017 with petrol-engine. Equipped with among other GPS and keyless start-system.”
AC ur funktion pga kabelbrott
Dimljuskåpa skadad vänster fram, Flertal stenskott motorhuv, Linjepassning motorhuv, Emblem saknas på baklucka, Fåtal rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal repor,
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Spår av pälsdjur, päls/lukt.Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
Varustepaketit: Titanium
Färddator
7218262