Ford Focus
1.0 EcoBoost 125hk, Titanium P-sensorer
“A Ford Focus from with automatic and petrol-engine. Equipped with among other keyless start-system.”
Vibrationer i ratten
Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Plastkåpa under motor skadadMissljud höger framdörr, Lackskada på fälg till extradäck, Däckpar fram, snedslitna, Däckpar bak, snedslitna
Invändigt några fläckar och märken
0 mm
2 mm
0 mm
3 mm
6 mm
8 mm
6 mm
6 mm
Varustepaketit: Titanium P-sensorer
7220114