Myyty
Ford Fiesta
1.4 TDCi 5dr, Trend
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
9 mm
7 mm
9 mm
Varustepaketit: Trend
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7217906