Ford Ecosport
1.5 TDCi AWD, Trend Plus
“A Ford Ecosport from 2019 with diesel-engine. Equipped with among other four-wheel drive.”
Mindre oljeläckage
Bilen drar snett
Fåtal stenskott, repor och bucklor/dörruppslag, Plastkåpa under bil skadad, Stenskott vindruta i synfält
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
3 mm
2 mm
3 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Varustepaketit: Trend Plus
7219407