Myyty
Fiat Tipo
1.4 Kombi, Lounge
Bromsskivor bak rostskadade
Krängningshämmarstag fram höger och vänster glapp, Torkarblad utslitna fram, Missljud framvagn ej lokaliserat
Vindruta sliten, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av pälsdjur, päls/lukt, Insynsskydd medföljer ej
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Varustepaketit: Lounge
7218505