Myyty
Fiat Tipo
1.4 Kombi
Autobroms varningslampa lyser, Bromsskivor bak rostskadade
Missljud framvagn, ej lokaliserat
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Kondens, höger bakljus
Invändigt några repor, fläckar och märken, Två golvmattor saknas, Insynsskydd medföljer ej
2 mm
3 mm
3 mm
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7215192