Fiat Tipo
1.4 5dr
“A Fiat Tipo from 2019 with petrol-engine. Standard equipped”
Skada höger tröskel, Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Insynsskydd, skadat
4 mm
2 mm
4 mm
3 mm
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
7213668