Fiat Ducato
35 2.3 Multijet Skåp, Tippflak
“A Fiat Ducato from 2017 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Vibrationer vid inbromsning
Servicehistorik bristfällig. Ratt står snett. Missljud passagerardörr öppning/stängning
Fåtal repor, bucklor/dörruppslag och stenskott. Fåtal lackskador och rostangrepp. Plastdetalj stötfångare fram saknas
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
1 mm
5 mm
1 mm
0 mm
4 mm
1 mm
4 mm
15" plåtfälg
Varustepaketit: Tippflak
Tippflak
7224851