Myyty
FIAT Burstner A 532
Husbil
Ajoneuvoteknikkomme ovat testanneet asuntoauto yli 170 kohtaa ja merkinneet ylös sekä hyväksytyt kohdat että mahdolliset huomautukset. Näin saat hyvän ja oikeudenmukaisen kuvan asuntoauto. Lue lisää testistä.
Kyl/frys, gasoldrift ur funktion. Värmesystem, kommer ingen värme. Backkamera ur funktion
Flertal stenskott och repor
Fuktindikation bakre bodel. Fuktskador lastutrymme samt golv bak och hörn bodel. Taklucka, främre bodel, insektsnät/solgardin, trasigt fäste. Invändigt normalt med märken, repor och fläckar
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Antenn Husbil/vagn
Batteriladdare
Cykelställ
Dusch
El system 220/230V husbil/vagn
Gasolflaska
Handfat
Kylskåp med frysfack
Markis
Stege husbil/husvagn
Taklucka bakre bodel
Taklucka främre bodel
Taklucka mittre bodel
Toalett
TV
Truma värmesystem
Truma varmvattenberedare
AC-bodel
7224285