Myyty
Fiat 500X
1.6 E-torq
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Krängningshämmarstag fram båda sidor glapp, AC missljud, AC ur funktion, Bromsljus höger ur funktion, Dimmljus vänster fram ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat, Lås vänster defekt
Lackskada på stötfångare fram, Dimmljuskåpa skadad höger fram, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Torrsprickor i 2 extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig fram, Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7212847