Myyty
Fiat 500X
1.6 E-torq
“A Fiat 500X from 2019 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until May next year.”
Bilen hackar stundvis fram under körning
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Torkarblad utslitna fram, Torkarblad bak utslitet, Ratt står snett, Hjulvibrationer, Varnar för fel på parkeringsbroms
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Skrapade fälgar till extradäck, Torrsprickor i 3 extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, 1 st däck skadat
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
6 mm
7 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
7210181