Fiat 500
500e
Lackskada stötfångare bak, Bakruta repor, Fåtal repor, Flertal stenskott, Fåtal lackskador, vibrationer känns i bilen vid högre hastighet, laddlucka går ej och öppna
Klädsel smutsig, fram och bak, Del utav inredningen bagage saknas
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
7217486