Myyty
Fiat 500
BSG
“A Fiat 500 from 2020 with petrol-engine. Equipped with among other panorama roof. The car does not need to be inspected until October next year.”
Servicelampa lyser
Skada på stötfångaren fram, Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
Panoramatak
PANORAMATAK_DESCRIPTION
7203887