Myyty
Dacia Sandero
0.9 TCe
Halvljus vänster ur funktion
Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Klädsel smutsig, fläckig, Insynsskydd skadat
7 mm
8 mm
8 mm
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
6 mm
7212105