Citroen Berlingo Skåp
Berlingo III 1.6 HDi Skåp
“A Citroen Berlingo Skåp from 2012 with diesel-engine. Standard equipped”
Missljud vid inbromsning
Nyckel/ar, skadad, Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Nyckelämne sitter löst, Hjullager fram vänster glapp, Spricka vindruta i synfält, AC ur funktion, Vänster bakljus ur funktion.Bilnyckel trasig, ihoptejpad
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
4 mm
2 mm
3 mm
7214387