Citroen Berlingo Skåp
Berlingo III 1.6 HDi Skåp, Dragkrok
“A Citroen Berlingo Skåp from 2015 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Bromsbelägg bak, slitna, Vibrerar vid inbromsning
Halvljus vänster ur funktion, Lås bak, kärvar. Knapp till elspeglar skadad går ej att testa funktion
Dekorlist vänster fram skadad, Glasruta vänster saknas/skadad, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7 mm
15" Utan fälg
Varustepaketit: Dragkrok
7218296