Alennettu hinta
194 900 SEK
BMW X1
xDrive20d, E84 184hk X-Line Nav Läder, X-Line Nav Läder
“BMW X1 with a strong diesel-engine with 184hp. Equipped with for instance GPS and four-wheel drive.”
Bilen har flertal stenskott, dörruppslag/bucklor och repor, Fåtal lackanmärkningar
Invändigt några repor och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Varustepaketit: X-Line Nav Läder
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
7208539