BMW 1-serien
116i 5dr, F20
“A BMW 1-serien from 2015 with petrol-engine. Equipped with among other keyless start-system and assist system.”
Skramlande ljud i motorrum
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
9 mm
5 mm
9 mm
HiFi Högtalarsystem
Förvaringspaket
Belysningspaket
Teleservices
7219223