Myyty
Audi A6
2.0 TFSI, S-Line, Proline
“Audi A6 with a powerful engine with 170hp. Standard equipped”
Oljeläckage
Servicelampa lyser, Ac fungerar men kyler dåligt, Mediaskärm, repig, Dimljus fram ur funktion, Ena skyltbelysningen ur funktion
Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Spricka i bakljus vänster sida, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Plastkåpa under motor saknas, Plastkåpa under bil skadad, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel smutsig fram
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
Varustepaketit: S-Line, Proline
7215827