Alennettu hinta
115 000 SEK
Audi A5
2.0 TFSI Sportback quattro, Sportpaket
Växlar ryckigt/ojämt automatlåda. Automatlådan slirar
Service inom kort, Hjulvibrationer
Flertal stenskott motorhuv, Ytrost motorhuv, Vindruta sliten, 1 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Bilen är matt i lacken, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
2 mm
4 mm
1 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Varustepaketit: Sportpaket
7219085