Audi A4
2.0 TDI Avant, Proline
“Audi A4 with a strong diesel-engine with 190hp. Equipped with among other keyless start-system and towbar.”
Spricka vindruta i synfält
Gummilist skadad vänster framdörr, Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador, Flertal stenskott och repor, Plastkåpa under bil saknas, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel ytligt slitage bak
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
Varustepaketit: Proline
Eldriven baklucka
Baklucka som öppnas/stängs elektroniskt.
Infällbar dragkrok
Taklucka
7217757