Alennettu hinta
128 800 SEK
Audi A3
2.0 TDI Sportback, ACC Taklucka
“A Audi A3 from 2014 with diesel-engine. Equipped with for instance sunroof.”
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador, Stenskott vindruta
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Varustepaketit: ACC Taklucka
Taklucka
TAKLUCKA_DESCRIPTION
Tygmattor
TYGMATTOR_DESCRIPTION
7212908