Audi A3
1.6 TDI Sportback, Comfort
Svårstartad, går en stund på startmotorn
Torkararm bak har fastnat i fel läge, Vibrationer i ratten, Finns info om kamrem: Ja Kamrem utförd vid (mil):: 15138 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-01-11
1 däck mönsterdjup för litet, Bilen har polerbara tvättrepor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, 4 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Torrsprickor i 4 extradäck, Dubb saknas på vinterdäck, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, Däckpar fram, snedslitna, Däckpar bak, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av pälsdjur, päls/lukt, Insynsskydd medföljer
1 mm
1 mm
1 mm
1 mm
2 mm
4 mm
3 mm
4 mm
Varustepaketit: Comfort
7219147