KAFO Trailer B1340H
Släpvagn, med kåpa
Ajoneuvoteknikkomme ovat testanneet perävaunu yli 170 kohtaa ja merkinneet ylös sekä hyväksytyt kohdat että mahdolliset huomautukset. Näin saat hyvän ja oikeudenmukaisen kuvan perävaunu. Lue lisää testistä.
Positionsljus fram höger ur funktion. Positionsljus bak höger ur funktion. Nummerskyltsbelysning 1st ur funktion. Sidomarkeringsljus höger ur funktion. Kulhandske fastsättning lös. Nycklar saknas
Lyktglas fram båda sidor skadat. Lyktglas bak höger skadat. Bakläm skadad. Högerläm skadad. Rost, skav och repor förekommer
Bucklor, skav och repor förekommer
8 mm
8 mm
5 mm
6 mm
7226689