FinlandFlagIconSuomalainen
Image Icon

Myy Kvdcars

Image Icon

FAQ

Image Icon

Ota yhteyttä

ADRIA Aviva 400PS

Husvagn
PercentIconEI vähennyskelpoista arvonlisäveroa

Tarjouskilpailu

Johtava tarjous Sisältää arvonlisäveron.
90 000 SEK
Johtava tarjous euroina
InfoIcon
7 940 EUR
Varauksen hintaa ei ole saavutettu
InfoIcon

Tarjouskilpailu päättyy:

23 loka, 17:30

ADRIA Aviva 400PS

Husvagn

Kvdcars-arviointi

KVD-testin tulos

Ajoneuvoteknikkomme ovat testanneet asuntovaunu yli 170 kohtaa ja merkinneet ylös sekä hyväksytyt kohdat että mahdolliset huomautukset. Näin saat hyvän ja oikeudenmukaisen kuvan asuntovaunu. Lue lisää testistä.

ErrorIconCommentIconCheckFilledIcon

Fåtal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Draghantag vänster fram skadat

  • Kesärenkaat

    8 mmCheckIcon

    CheckIcon8 mm

    14" Aluminium rim

Laitteet

  • Gasolflaska

  • Handfat

  • Kylskåp med frysfack

  • Mover Husvagn

  • Taklucka mittre bodel

  • Toalett

  • Dubbla gasolflaskor

Faktat

  • Previous owners5
  • License numberYRL320
  • Model year2017
  • First date in traffic in Sweden2017-09-13
  • Number of seats0
  • Number of keys2
  • Number of bunks3
  • Stove flames2
  • Damp checkPerformed OK
  • Tax fee (yearly)360 SEK

Tekniset tiedot

  • Chassis numberZY1ER31R0W0021764
  • Next inspection at the latest2026-09-30
  • Max payload285 kg
  • Curb weight815 kg
  • Tax weight1 100 kg
  • Vehicle total weight1 100 kg
  • Length5 959 mm
  • Width2 090 mm
  • Height2 580 mm

Muut tiedot

  • Sold in swedenYes
  • ExportableYes
  • Deductible VATNo

Laitos

Åkersberga (Brännbacken)

Osoite:

Brännbacksvägen 4

18491 Åkersberga

ContactIconOta yhteyttä