Volkswagen Golf
VI GT 1.4 TSI 5dr
“A Volkswagen Golf from 2011 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until July next year.”
Koppling tar långt ner, Motor går ojämt
Spricka vindruta i synfält, Strålkastarglas höger ner mattat, Strålkastarglas vänster ner mattat
Grill, bristfällig montering, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Lackskada stötfångare bak, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Övre bromsljus repor, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, repor, bucklor och dörruppslag, Fälgar på bilen kantstötta
Panel insida baklucka, lös fastsättning, Repa på inredningsdetalj fram, Inredningsdetalj, trasig
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
7209401