Vähendatud hind
79 000 SEK
Volkswagen Golf
VI 1.6 TDI BlueMotion Technology 5dr, GT
“A Volkswagen Golf hatchback from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera.”
Backkamera visar dålig bild, Bilen drar snett
Vindruta sliten, Fåtal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Lackskada på fälg till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Glapp i inre backspegeln
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
Seadmete paketid: GT
Kupvärmareuttag
Extraljusramp fram
Drag avtagb.
7219373