Volkswagen UP!
e-up!
“A Volkswagen UP! from 2015 with automatic and electric-engine. Equipped with among other GPS. The car does not need to be inspected until August next year.”
AC ur funktion, Ratt står snett, Vibrationer i framvagn, Vibrationer i bakvagn
Vindruta sliten, Flertal stenskott och repor, Fåtal lackskador och bucklor, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel smutsig, fram och bak, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Innertak skadad, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Utan fälg
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7218859