Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Skåp
“A Volkswagen Crafter from 2016 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar and workshop fittings.”
Motorlampan lyser. Skramlande ljud i motorrum
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Torkarblad utslitna fram, Vänster elspegel kärvar, Spricka vindruta utanför synfält, Backsensor intryckt, Vibrationer i framvagn
Skada stötfångare fram, Stenskott vindruta i synfält, Karosskada höger framskärm, Emblem saknas på baklucka, Skada baklucka, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Buckla tak
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel skadad fram, Ratten är sliten
9 mm
7 mm
9 mm
7 mm
Dödavinkelvarnare
Elektroniskt säkerhetssystem som signalerar om det finns hinder i dödavinkeln. Kallas även BLIS
7218690