Volkswagen Caddy
Cargo 2.0 TDI Skåp, Värmare
“A Volkswagen Caddy from 2021 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and assist system. Do not need to be inspected until May 2026.”
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad
Stenskott vindruta i synfält, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Flertal stenskott och repor, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
4 mm
6 mm
3 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Seadmete paketid: Värmare
7221451