Volkswagen Caddy
2.0 TDI Maxi Skåp 4-motion
“A Volkswagen Caddy from 2014 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive.”
Bromsbelägg bak, slitna
Varnar för lampfel, Krängningshämmare fram höger glapp, Strålkastarglas vänster, slitet, Strålkastarglas höger, slitet
Stenskott vindruta utanför synfält, Spricka i bakljus vänster sida, Spricka i bakljus höger sida, Flertal stenskott och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal bucklor/dörruppslag, Plastkåpa under motor saknas, Plastkåpa under bil saknas, Höger bakljus kondens
Invändigt några repor, fläckar och märken, Repiga inredningsdetaljer
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
7217688