Volkswagen Caddy
2.0 TDI Maxi Skåp 4-motion
“A Volkswagen Caddy from 2014 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive.”
Koppling tar högt upp
Vindrutespolare ur funktion, Ratt står snett
Spricka i bakljus vänster sida, Bakljus skadat höger sida, Spricka i bakljus höger sida, Flertal stenskott och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken, Repiga inredningsdetaljer, Innertak, smutsigt
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7216633