Volkswagen Beetle
2.0
“A Volkswagen Beetle from 2001 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Fungerar utmärkt maskinellt
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Bromsar skulle må bra av att motioneras
Knappar till elhiss trasiga, Elhiss vänster fram missljud, Elhiss höger missljud, Elhiss höger, kärvar, Vänster elspegel kärvar, Höger elspegel kärvar, Dammskydd till stötdämpare skadad fram, Drivknutsdamask skadad HF, Vibrationer i ratten, Ratt står snett
Flertal stenskott, dörruppslag, lackskador, bucklor och repor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal rostangrepp, Plastkåpa under motor saknas, Bilen är helt omlackerad, till synes utan förarbete, Lackat rakt över rost och plastfilm, Överspray syns i t.ex dörrgångar och hjulhus, dammloppor, rinningar och klarlacksläpp på i princip alla paneler, Extremt mycket apelsinyta, Spolarmunstycke skadat, Kapade och lösa kablar i motorutrymme, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Lösa inredningsdetaljer, Sliten inredning, Innertak skadad, Innertak skadad, Varning! Förarstol bristfällig montering, rör sig i längdled vid körning, Blandade golvmattor, gummi fram, tyg bak, Tyg hänger löst i innertak och dörrsidor, Demonterbar toningsfilm på bakrutor, Eftermarknads stereo
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7218292