Volvo V70
II T4, Momentum
“Volvo V70 with a strong petrol-engine with 179hp. Equipped with among other towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Missljud från drivrem. Växlar ryckigt/ojämt, automatlåda. Oljeläckage
AC missljud
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, repor och lackskador, Skrapade fälgar till extradäck, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Dörrpanel höger bak skada, Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Dörrpanel vänster fram skada, Flertal repor på ratten, Klädsel smutsig fram, Klädsel ytligt slitage fram vänster, Klädsel smutsig fram.Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Seadmete paketid: Momentum
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7219247