Volvo V60
1.6D DRIVe, Momentum
“A Volvo V60 wagon from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other keyless start-system and towbar.”
Upprullningsdon bilbälte passagerarplats funktion felaktig. Baklucka kärvar, behöver justeras
Fåtal stenskott, repor och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
17" alu.fälg
Seadmete paketid: Momentum
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
7223093