Volvo V50
1.8F
“A Volvo V50 from 2008 with petrol/ethanol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until September next year.”
Oljeläckage. Skramlande ljud i motorrum. Går ojämt vid start och tomgång. Svår startad når motorn är varm och varit avstängd en stund
Flertal felkoder finns lagrade i systemet (se bilder
Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel sliten fram vänster
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7226128