Volvo V50
1.6D DRIVe, Momentum
“A Volvo V50 from 2011 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
AC ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster, Klädsel smutsig fram
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Seadmete paketid: Momentum
7217708