Volvo S40
2.4
“A Volvo S40 sedan from 2006 with petrol-engine. Standard equipped”
Motor går ojämt, Ojämn tomgång, Motor ryckig gång
Servicelampa lyser, AC kyler dåligt, Vindrutespolare ur funktion, Gasdämpare baklucka båda sidor slut
Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Torrsprickor i 1 extradäck, Olika fabrikat på extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
3 mm
4 mm
2 mm
4 mm
5 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7216652