Vähendatud hind
63 000 SEK
Volvo C30
D2, R-Design
“A Volvo C30 from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater. Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Vibrerar mycket i 2ans och 3ans växel
Servicelampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält.Varnar för fel på strålkastare
Stenskott vindruta utanför synfält, Torkararm bak saknas, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fälgar på bilen kantstötta, 1 st däck skadat
Dålig lukt i bilen, Klädsel ytligt Slitage fram höger, Klädsel ytligt slitage fram vänster
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
9 mm
7 mm
9 mm
Seadmete paketid: R-Design
7219324