Volvo C30
1.6D DRIVe, Kinetic
Motor går ojämt
AC ur funktion
Vindruta sliten, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Inredningsdetalj är trasig, Klädsel skadad fram vänster, Klädsel smutsig fram, Insynsskydd medföljer ej
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
Seadmete paketid: Kinetic
7218081