Toyota Yaris
1.5 Hybrid 5dr
“A Toyota Yaris from 2018 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with among other rear camera. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Vibrerar vid inbromsning, Missljud vid inbromsning, Bromsskivor rostskadade, bör bytas
Backkamera visar dålig bild, Missljud hjullager Bak, Vibrationer i bakvagn, Missljud bakvagn ej lokaliserat.Hjullager bak extremt dåliga mycket missljud samt vibrationer, dålig lukt från ACn
Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Spår efter tidigare dekor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7220681