Toyota Yaris
1.5 Hybrid 5dr, Active
Karosskada höger tröskel, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram höger
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
Seadmete paketid: Active
ALKOLAS_DESCRIPTION
7218220