Toyota RAV4
2.5 HSD AWD, X-Edition
Flertal stenskott och repor och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7 mm
8 mm
8 mm
7 mm
Seadmete paketid: X-Edition
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7218912