Toyota Prius
1.5 Hybrid
“A Toyota Prius from 2006 with automatic and petrol/electric-engine. Standard equipped”
Bromsbelägg bak, utslitna
Samtliga dörrstopp trasiga
Vindruta sliten, Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Rosthål finns, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7215634