Toyota iQ
1.0
“A Toyota iQ from 2009 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Påfyllnadsrör spolarvätska bristfällig fastsättning
Ratt står snett
Stenskott vindruta i synfält, Ytrost tak, Dålig linjepassning på stötfångare bak, Fåtal bucklor, dörruppslag, stenskott, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Båda framskärmarna, dålig linjepassning, Centrumkåpa/fälg från Subaru, Fälgar på bilen kantstötta
Panel insida baklucka, repor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Repa på inredningsdetalj bak, Repa på ratt, Repa på inredningsdetalj
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
6 mm
5 mm
5 mm
4 mm
14" Aluminium rim
7207803