Toyota C-HR
1.8 HSD, Active
“A Toyota C-HR from 2021 with automatic and petrol-engine. Equipped with for instance keyless start-system and assist system. Do not need to be inspected until February 2026.”
Innerskärm höger fram skadad, Skada stötfångare fram, Lock strålkastarspolning skadad höger fram, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Innerskärm vänster fram bortplockad
Invändigt några repor, fläckar och märken, Trasiga inredningsdetaljer
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
Seadmete paketid: Active
7220682