Toyota Aygo
1.0 VVT-i 5dr 68hk, MultiMode Bluetooth
“A Toyota Aygo from 2012 with automatic and petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until July next year.”
Mindre oljefukt, Missljud rem, Låter lite om Drivknuten vid fullsatt utslag vid körning
Fjärrlåset osäker funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
14" Aluminium rim
Ostke talverehvid
Pakume uusi ja kasutatud talverehve soodsate hindadega. Meie kliendikeskus aitab teid ostu sooritamisel!
Seadmete paketid: MultiMode Bluetooth
Rattväxel/paddlar
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7211101