Toyota Avensis
1.8 Kombi, Business
“A Toyota Avensis from 2013 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until July next year.”
Vänster elspegel kärvar
Flertal lakskador, stenskott, dörruppslag och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fronten sitter löst
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
4 mm
Seadmete paketid: Business
7215517