Toyota Auris
1.8 HSD 5dr, Edition 50
“A Toyota Auris from 2014 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with for instance rear camera and keyless start-system.”
Spolarvätska, läckage. Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-11-28 Brister: 2 VINDRUTESPOLARE (3.5) UR FUNKTION Anmärkningar: 2 X DIMSTRÅLKASTARE (4.5) HÖGER FASTSÄTTNING BRISTFÄLLIG 2 X FÄRDBROMS BROMSBELÄGG (1.1.13) BAK HÖGER SLITNA
Bromsbelägg bak, slitna
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion
Flertal stenskott, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Bilen har polerbara tvättreporFästa dimljus höger fram skadat. Höger dimljus ligger löst i stötfångaren. Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Seadmete paketid: Edition 50
7208716